01.

O nas

Wysoko wykwalifikowany zespół

Nasz dynamicznie rozwijający się zespół składa się z wysoko wykwalifikowanych i ukierunkowanych na innowacje ekspertów.

Zdobyta przez nas wiedza oraz doświadczenie pozwoli nam wprowadzić Twoją firmę w przyszłość poprzez sprawne i systematyczne zwiększanie wydajności produkcji.

Efekty naszych działań szybko staną się zauważalne. Jako podmiot zewnętrzny potrafimy spojrzeć na działalność zakładu z innej perspektywy. Państwa satysfakcja jest dla nas najważniejsza, dlatego stale podnosimy jakość świadczonych przez nas usług.

01.

Proces tworzenia

Najlepsze dedykowane rozwiązania

W trakcie procesu tworzenia dzięki szczegółowej analizie dokonujemy głębokiej transformacji wszystkich obszarów wskazanych przez klienta. Określenie i wdrożenie wartości dodanej daje nam możliwość rozpoczęcia współpracy na szeroką skalę.

Wiedza

Nasz zespół inżynierów posiada wieloletnie doświadczenie z różnych dziedzin przemysłu.

Pasja

Zainteresowania nas nie definiują, ale pasje już tak – to styl życia, sposób myślenia, nasza tożsamość. Tak właśnie podchodzimy do JAKOŚCI.

Determinacja

Jesteśmy mistrzami zdobywania celu mimo przeciwności losu, nasza wytrwałość nie ma sobie równych.

Zaufanie

Po zdobyciu nowego klienta oraz jego zaufania, nigdy go nie tracimy. Rzetelność i kompetencja naszego zespołu przekłada się na zadowolonych klientów.

Aktualności

News za newsem ze świata QCIS

01.

Certyfikacja systemu zarządzania jakością

Certyfikacja systemu zarządzania jakością zgodnie z normą ISO 9001 stanowi potwierdzenie ukierunkowania organizacji na zrozumienie i spełnienie wymagań klienta, wdrożenia podejścia procesowego i ciągłego doskonalenia procesów wraz z oceną ich skuteczności.

Czytaj więcej

19 luty 2024

WEBINAR – Co to jest przeróbka i naprawa

Po pierwszym webinarze, na którym rozmawialiśmy o zarządzaniu kontrolą jakości w przedsiębiorstwie, czas na przeróbkę i naprawę.

29 stycznia o godz. 20:00 odbędzie się kolejny z cyklu webinarów, w trakcie którego zostanie omówiona tematyka rework & repair — różnice, wymagania, zgody klienta.

Serdecznie Zapraszamy!

Link do wydarzenia

KONTROLA JAKOŚCI BATERII

Bateria litowo-jonowa to kompaktowe i bez emisyjne źródło energii dla samochodów osobowych i dostawczych, dzięki któremu możliwe jest osiągnięcie 100% redukcji emisji CO2 w Unii Europejskiej od 2035 r. Przyczyni się to do osiągnięcia neutralności klimatycznej od 2050 r.

Czytaj więcej

26 stycznia 2024

WEBINAR – Znaczenie kontroli jakości

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z profilem QCIS na platformie LinkedIn, gdzie wspólnie z dr inż. Agatą Lewkowską przeprowadzimy serię Webinarów, podczas których poruszymy interesującą tematykę w obszarze zarządzania jakością.

Już w najbliższy czwartek 18 stycznia o godz. 20:00 pierwszy z cyklu webinarów, w trakcie którego zostanie przedstawione znaczenie kontroli jakości w zarządzaniu produkcją.

Link do wydarzenia

Manipulator przemysłowy Indeva Liftronic Easy-6

Nowoczesne ramię przemysłowe od naszego partnera DHC Systems już pracuje! Paleta naszych rozwiązań przemysłowych poszerzona została o przenośnik podciśnieniowy INDEVA Liftronic Easy-6.

28 lipca 2023

Czytaj więcej

Nowe wózki od naszego partnera, firmy EMTOR

Nośność do 3,5 tony, mały rozmiar, wąski korytarz roboczy i super wydajne baterie litowo jonowe. Nasza flota wózków jest ciagle modernizowana, nowe wózki są bezawaryjne i mogą być ciagle w ruchu, szybkie ładowarki pozwalają naładować baterie do 80% w ciągu 30-minutowej przerwy na lunch.

13 września 2021

Czytaj więcej

Kolejna kamera termowizyjna najwyższej jakości

Potrafi dostrzec zmiany temperatury na produktach między -20°C a 550°C. Nasze procedury kontroli jakości i bezpieczeństwa są jeszcze bardziej dokładne, nic się przed nami nie ukryje.

23 sierpnia 2021

Czytaj więcej

Nareszcie są! Nasze najnowsze wózki wysokiego składowania

Najważniejsze cechy to nietoksyczna budowa, szybkie w ładowaniu i wydajne baterie litowo– jonowe, podnoszenie na 9 metrów w regałach i dodatkowe elementy bezpieczeństwa takie jak blue- spot, lustro, czujniki wysokości.

08 czerwca 2021

Czytaj więcej
01.

Kontakt

Masz jakieś pytania?

W ciągu 24 godzin skontaktuje się z Tobą nasz ekspert. Wspólnie określicie priorytety i wybierzecie najlepsze dla Ciebie rozwiązania.

Napisz do nas

biuro@qcis.pl

Adres

ul. Wąchocka 1F, 03-934 Warszawa

Email

biuro@qcis.pl

Telefon

+48 601 555 377

  05

  Kontakt

  Masz jakieś pytania?

  W ciągu 24 godzin skontaktuje się z Tobą nasz ekspert. Wspólnie określicie priorytety i wybierzecie najlepsze dla Ciebie rozwiązania.

  Napisz do nas

  biuro@qcis.pl

  Adress

  ul. Wąchocka 1F, 03-934 Warszawa

  Email

  it@qcis.pl