O nas

Quality Control Innovation System to firma specjalizująca się w kontroli jakości, logistyce magazynowej oraz we wsparciu procesów produkcyjnych. Jakość to dla nas wartość, którą kierujemy się na każdym etapie realizacji powierzonych zadań, funkcjonowania biznesu, tworzenia usług, kontaktów z pracownikami czy partnerami biznesowymi.
Od ponad 3 lat z sukcesem obsługujemy firmy z branży motoryzacyjnej, w tym z sektora baterii litowo-jonowych. Nasza specjalność to procesy kontroli jakości, selekcji, naprawy komponentów oraz sortowania części. Dbamy o to, by produkty, którymi się zajmujemy, trafiały do finalnych odbiorców zgodnie z obowiązującymi standardami.
Nasza misja to budowanie trwałych relacji i dostarczanie usług, które przekraczają oczekiwania naszych klientów. Celem, za którym podążamy, jest nieustanne doskonalenie i tworzenie wartości poprzez profesjonalną kontrolę jakości, innowacyjne podejście do logistyki magazynowej oraz skuteczne wsparcie procesów produkcyjnych. Jesteśmy gotowi sprostać oczekiwaniom rynku i podnosić standardy branżowe.

Oferujemy kompleksowe usługi zarządzania powierzchnią magazynową, pomagamy zoptymalizować procesy magazynowe i osiągać ich większą efektywność.
Dla naszych klientów zarządzaliśmy magazynami o łącznej powierzchni ponad 30.000 m2. Skuteczna strategia magazynowania oraz zaawansowane systemy kontroli gwarantowały optymalizację procesów logistycznych, umożliwiając naszym klientom skupienie się na rozwoju ich biznesu.

Powierzenie opieki QCIS nad wybranym procesem, pozwala przedsiębiorstwu koncentrować się na podstawowym obszarze działania biznesu, mając jednocześnie pewność, że proces kontroli jakości jest prowadzony w sposób profesjonalny, a wysyłki i dostawy zawsze realizowane są just-in-time”.

Gdzie jesteśmy?

Nasze wartości

Odpowiedzialność

Jesteśmy przygotowani na przejęcie odpowiedzialności za powierzony proces, gwarantując wysoką jakość realizacji powierzonych zadań.

Rozwój

Stale doskonalimy nasze umiejętności, co pozwala nam zachować jakość usług i być pewnym naszych kompetencji.

Rzetelność

Konsekwentnie dbamy o jakość wykonywanych usług i do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, z jak największą starannością.

OPANOWANIE

Jesteśmy opanowani i posiadamy rzeczowe podejście do wyzwań. Wierzymy, że zachowując spokój, jesteśmy w stanie najlepiej zrealizować powierzone nam zadania.